VIP-at shqiptarë që zgjodhën Caprin e Italisë këtë verë!

Jemi në kulmin e pushimeve verore për këtë vit dhe tashmë një pjesë e mirë e VIP-ave shqiptarë kanë bërë zgjedhjet e tyre, për vendin se ku do t’i kalojnë pushimet.

Dhe ajo që bie në sy në rrjetet sociale është se shumë prej VIP-ave shqiptarë, pushimet e këtij sezoni veror kanë zgjedhur që t’i kalojnë në ishullin luksoz të Italisë në Capri.

Duke filluar nga aktorja Olta Gixhari, moderatorja Luana Vjollca, Viola Spiro, Rudina Magjistari, Bieta Sula, Emina Cunmulaj, Antonela Berisha, Deborah Keci.

Ato kanë ndarë me ndjekësit disa momente nga pushimet e tyre, duke na i zbukuruar Instagramin me fotot e realizuara aq bukur në këtë ishull.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...