‘Përse nuk bëre foto me Capital T’? Ja si përgjigjet Adrola Dushi

Capital T organizoi në Prishtinë një festë private me miqtë, gazetarët dhe bashkëpuntorët për koncertin “Time Capsule” që do organizojë në Prishtinë. Mes tyre ishte edhe modelja e njohur Adrola Dushi, me të cilën është përfolur prej kohësh se janë në një lidhje.

Edhe pse asnjëri nuk e ka pohuar, shenjat dhe shikimet në festë lanë të kuptohej se mes tyre ka diçka më shumë.

Pas përfundimit të festës, Adrola postoi në Instagram foto me personat që ishin të pranishëm, por vetëm me të “zotin” e festës jo. Ajo u pyet nga ndjekësit se përse nuk ka bërë foto me Capital T. Ja përgjigjia më poshtë:

“E pse me Capital T ske ba foto?”

“Këtë pyetje i bëra vetes tani që pashë fotot”- shkruan Adrola.

Mbase çifti ka realizuar foton e shumëkërkuar, por do e postojnë në momentin kur ta bëjnë zyrtare lidhjen e tyre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...