Një miqësi përtej rregullave, Arbana dhe Xhemi ndajnë videon e këndshme

Miqësia e Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut është një nga më të bukurat që ndeshim në estradën tonë.

Gocat shpesh i shikojmë të ndajnë momente të këndshme me njëra-tjetrën në rrjete sociale.

Arbana për shkak të pushimeve nuk është takuar me miken e saj të zemrës prej më shumëm se një muaj.

Së fundmi ajo ka ndarë një moment nga takimi i tyre dhe video nuk mund të ishte më e ëmbël se kaq.

Krahas postimit moderatorja ka shkruar: Kur ke një muaj pa takuar shoqen e ngushtë dhe nuk pret as të parkojë makinën. Faleminderit shoferit mbrapa që nuk i ra borisë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...