Nena lind binjak në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” shikoni sa emer te bukur qe i vendos

⭐Gëzim i madh për familjen Lami nga Tirana, që u bekuan me binjakët Amelda dhe Aneld
Me kënaqësi i dorëzova Fatmirës bonusin e bebes për binjakët, që lindën shëndosh e mirë në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, falë përkujdesjes së stafit mjekësor.
#FëmijëtTëParët ♥️

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...