“Kur ke një muaj pa takuar shoqen e ngushtë”, videoja e veçantë e Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, dy moderatoret e njohura, që gjithashtu janë edhe mikesha të ngushta prej kohësh, kanë postuar një video të veçantë.

Në këtë sezon vere, të dyja kanë pasur angazhime personale por edhe kanë zgjedhur të kalojnë pushimet jashtë Shqipërisë. Ata janë takuar pas një muaji, ku kanë bllokuar edhe trafikun për një përqafim.

“Kur ke një muaj pa takuar shoqen e ngushtë dhe nuk pret as të parkojë makinën”, shkruan Arbana në videon e postuar në Instagram, ndërsa ka falenderuar shoferin pas tyre që nuk i ra borisë.

 

Ato kanë shumë vite miqësi me njëra-tjetrën dhe shpesh herë kanë postuar foto e video për ndjekësit e tyre. Edhe djemtë e moderatoreve janë shokë me njëri-tjetrin.

Arbana Osmani ka prezantuar emisione që kanë bërë shumë zhurmë, një ndër të cilët veçojmë programin e suksesshëm që arriti të thyente çdo rekord Big Brother Vip. Xhemi Shehu një tjetër moderatore e talentuar, është prezantuese e Portokallisë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...