Kuponat e mjeteve të identifikimit/Qytetarët në radhë, rrezikojmë biletat e kthimit

Këtë të mërkurë sportelet e postës Shkodër u pajisën me kupona për mjete identifikimi. Kuponat në dy ditët e para të muajit kanë munguar në të gjithë vëndin. Kjo ka sjellë radhë pranë pikave të aplikimit

Qytetarët thonë se një sosollatje e tillë nuk është normale pasi shumë prej tyre rrezikojnë biletat e kthimit për në vëndet ku jetojnë e punojnë

Shtetasit që kanë blerë kuponët e vjetër me logon e ish-koncesionarit dhe që nuk i kanë përdorur, tashmë kanë mundësinë t’i shkëmbejnë me kuponët e rinj të kompanisë shtetërore “IdentiTek”, pranë Postës Shqiptare dega Shkodër.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...