“Na ishte një herë…”/ Çiljeta Xhilaga bëhet nostalgjike, poston fotot me…

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, prej disa kohësh nuk është afër publikut me projektet e saj muzikore.

Por pavarësisht kësaj, ajo nuk mungon në rrjetet sociale, ku me ndjekësit e saj të shumtë zgjedh të ndajë video apo foto nga përditshmëria.

Së fundmi, Çiljeta Xhilaga ka ndarë në profilin e saj në “Instagram” disa foto të vjetra ku shkruan:

“Hapa arkiven. Na ishte një herë”.

Fotot që ajo ka postuar mendohet t’i përkasin viteve 2006 – 2009 ku duhet thënë që këngëtarja dukej shumë në formë dhe një ndër vajzat më të bukura të estradës shqiptare.

Ajo gjithashtu ka postuar edhe një foto me moderatorin Ervin Kurti dhe Eraldo Rexho, foto ku të 3 fytyrat publike duket të rinj dhe në fillimet e karrierës së tyre.

 

 

 

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer sot në studion e “Rudina” në Tv Klan një incident me një kliente. Ai shpjegon...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet për emisionin e saj të ri, "Love Island". Ajo është mjaft aktive në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...