Marina Vjollca tregon “pa dashje” portretin e të bijës për herë të parë

Marina Vjollca dhe partneri i saj, Getoar Selimi janë treguar shumë hermetikë sa i përket zbulimit të imazhit të vogëlushes së tyre, Marget.

Çifti nuk e kanë zbuluar asnjëherë imazhin e saj në fotot e publikuara. Por duket se moderatorja e ka thyer rregullin, duke ndarë me ndjekësit një imazh të vogëlushes kur ishte foshnje.

Ajo postoi në Instagram një screenshot të një bisede të grupit familjar në WhatsApp, ku Marina Vjollca kishte vendosur si cover foton e Marget, e cila është disa muajshe.

Vogëlushja ka ardhur në jetë në nëntor 2021 dhe së shpejti feston 2 vjetorin e lindjes. Por moderatorja në të gjitha fotot e publikuara të saj është kujdesur që të mos tregojë asnjëherë portretin e Marget.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...