Këngëtares shqiptare i vjedhin shtëpinë me sendet luksoze

Pas një periudhe të gjatë, iu rikthye Kosovës për disa ditë. E ky moment duket se ka qenë ideal për hajdutët që të vjedhin në shtëpinë e Morena Tarakut në Turqi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Morena me një postim në Instastory ku tregon edhe kutitë bosh të bizhuterive të shtrenjta.

Morena ka paralajmëruar padi ndaj kompleksit rezidencial ku jetonpasi nuk ka ofruar sigurinë e pritur.

“Këta hajdutë do dënohen ju premtoj. Super e shokuar si mund të ndodhë kjo në të ashtuquajturën ndërtesë më të mirë Sinpas’, është shprehur ajo.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...