Stresi në pushime me modelen e njohur

Reperi Stresi përveç agjentës së ngjeshnur me koncerte ka gjetur kohë edhe për pushime.

Në Instagram, modelja Morena Taraku, ka postuar disa foto nga plazhi ku shihen së bashku me Stresin.

”My braqa” ka shkruar Morena sipër fotos.

Të dy artistët gëzojnë një miqësi të ngushtë tash e sa kohë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...