‘Nuk jam fallco’! E akuzuan për photoshop, reagon ashpër Monika Lubonja

Monika Lubonja është padyshim një nga aktoret më të dashura për publikun. Ajo ka marrë pjesë në shumë projekte, në të cilat ka patur suksese të mëdha. Ajo së fundmi ka postuar në rrjetin e saj Instagram një foto ku shfaqet shumë seksi pranë pishinës. Komentet nuk ishin dhe shumë të mira për aktoren, ku fansat e saj e akuzuan se kishte përdorur photoshop.

Para pak orësh ajo ka postuar një InstaStory ku ka shkruar:

Më vjen keq që nuk jam perfekte, por jam krenare që nuk kam fallco. Kjo është përgjigjja ime për ju mike tendencioze.

Mesa duket një mike e Monikës e paska akuzuar atë që ka operacione plastike ose përdor filtra ne Instagram. Akoma nuk kemi parë ndonjë mike të aktores që të reagojë ndaj thumbimit që ka bërë Monika.

Kujtojmë, se Monika ka qënë konkurrente në emisionin Big Brother Vip 1 ku bëri shumë bujë. Ajo me humorin e saj na ka bërë që ne të qëshnim pafund dhe ka treguar që nuk mban hatërmbetje, teksa ka patur debate shumë të forta duku i lënë pas në shtëpi, për të vazhduar një miqësi jashtë. Një nga emrat më të përfolur të BBV1, aktorja ka dhënë një mesazh shumë të fortë me InstaStory-n e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...