Këngëtarja e njohur merr bakshish 24 mijë euro në dasmë

Pandora Gostivari emër i njohur ky ndër shqiptarët e Maqedonisë ka treguar për mediat vendore se bakshishi më i madh që ka marrë nëpër dasma është 24 mijë euro te një dasmë shqiptare në Gjermani.

Honorari për një darsëm është 2.000 eu ndërsa me gjithë bendin 3.000 euro.

Ajo gjatë 2022 ka pasur të rezervuara 80 dasma ka treguar burri i saj Bekimi një tregtar veturash i cili njëkohësisht është edhe menaxheri i saj.

27 vjeçarja Pandora bashkë me Bekimin jetojnë në relacionin Gostivar – Amerikë pasi Bekimi ka biznese dhe shtëpi atje.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...