Moderatores i ngjitet karkaleci mes emisionit në gjoks, si e përballoi ajo situatën …?

Erjola Docit i ka ndodhur një e papritur teksa ndodhej në skenën e “She’s on Top”, për t’i dhënë çmimin një prej vajzave. Një karkalec iu ngjit Erjolës në kraharor dhe me ta parë ajo reagoi.

Fillimisht ajo u tremb fillimisht, por e kaloi situatën pa shumë zhurmë, duke e hedhur karkalecin tutje.

Erjola Docit i ngjitet karkaleci mes emisionit, si e përballoi

Pas këtij momenti ajo qeshi dhe tha se iu duk si aksesor.

Erjola Docit i ngjitet karkaleci mes emisionit, si e përballoi

Erjola Docit i ka ndodhur një e papritur teksa po prezantonte në skenën e “She’s on Top”, për t’i dhënë çmimin një prej vajzave.

 

@elton_meta

#viral

♬ original sound – ELTON META

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...