Luizi tregon çfarë i tha e ëma për Kiarën: Nana tha qe k…

Kiara, Luizi dhe nëna e tij po i kalojnë bashkë pushimet. Me këtë rast Luizi ka ndarë një foto ku shihet krah tyre duke darkuar dhe në ato momente në televizion po transmetohej “Kepi i Vipave”, që e moderon Kiara.

“Nana tha që kepin e vipave e kam në tavolinë, prezantuesen dhe fituesin”- shkruan Luizi, duke nënkuptuar se nëna e tij e shikon dhe e pëlqen emisionin e Kiarës.

Kiara, Luizi dhe nëna e tij po i kalojnë bashkë pushimet. Me këtë rast Luizi ka ndarë një foto ku shihet krah tyre duke darkuar dhe në ato momente në televizion po transmetohej “Kepi i Vipave”, që e moderon Kiara.

“Nana tha që kepin e vipave e kam në tavolinë, prezantuesen dhe fituesin”- shkruan Luizi, duke nënkuptuar se nëna e tij e shikon dhe e pëlqen emisionin e Kiarës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...