Luana Vjollca ekspozon linjat atraktive të trupit dhe cmend ndjekesit me imazhet e fundit në bikini

Pas atyre në Itali, Luana Vjollca ka zgjedhur Greqinë si destinacion të radhës për pushime.

Moderatorja e njohur shqiptare ka treguar se ka nisur të tjera pushime, duke ndarë me fansa imazhe tejet provokuese në rroba banjë.

31-vjeçarja pozoi për disa foto në bregdetin grek e veshur në bikini ngjyrë rozë, ndërsa dukej tejet joshëse.

Linjat e saj të formësuara morën vëmendjen e admiruesve të saj që nuk hezituan të pëlqenin dhe të bënin komente sipër imazheve.

Ndërkohë, Luana ka vazhduar të jetë aktive edhe me projekt të ndryshme, ajo solli një këngë të re në bashkëpunim me Bardhin dhe MatoLale “Shtinja flaken”.

Ndërsa, prezantuesja në shtator pritet të rikthehet në ekran me emisionin më të ri “Love Island”.

Shiko Fotot:

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...