Ja sa euro kane dhuruar artistet Shqiptar per aktorin Genci Fuga

Keto jane vipat qe dhuruan para per te ndihmuar aktorin Genc Fuga pasi ai ka nevoj per nje nderhyrje urgjente.

Bora Zemani 500 euro

Klajdi Haruni 300 euro

Gentian Zenelaj 500 euro

Olta Daku 200 euro

Monika Lubonja 200 euro

Turjan Hysko 200 euro

Ardit Gjebrea 100 euro

Lind Islami 100 euro

Gjergj Leka 100 euro

Holta Daku 500 euro

Eshte nje kenaqesi kur shikon se si artistet kuntribojne te gjithe per te ndihmuar nje artist si genc Fuga dhe i urojme sherim te shpejte

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...