Dasmë në Tropojë, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha “e djegin” në valle: Del videoja…

Dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës rreth 1 vit më parë, na tregoi se ata janë një çift mjaft tradicional e për më tepër i “djegin” vallet.

Të ftuar së fundmi në një dasmë tropojane, Armina dhe Shkëlzeni janë parë të kërcejnë nën ritmet e një kënge e valleje të njohur tropojane ku nuk mungon përshëndetja me emra.

I pranishëm në dasëm ka qenë edhe ish-kryeministri Sali Berisha dhe partnerja e tij.

Berisha shihet edhe në pamjet e publikuara në rrjetet sociale i ulur në tavolinë, i rrethuar nga të afërm, teksa bashkëshortja e tij Liri Berisha ndodhet në pistën e kërcimit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...