Çfarë ndodhi? Ronaldo Sharka inatin e ka me ish banoren e BIGBROTHERIT konkurent…

Instagrami i Ronaldo Sharkës është kthyer në një spektakël më vete,

me moderatorin që bën postime të shumta çdo ditë, herë funny, herë thumbuese, dedikuar kryesisht figurave publike.

Së fundmi, në lupën e tij ka qenë ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura.

Ronaldo ka publikuar një screenshot ku tregon një intervistë të saj që ka marrë 1.1 mijë klikime.

“Më e përfolura e momentit me 1 mijë views. Bravo sa bukur”-shkruan ai.

Më pas ka ndarë një postim që modelja ka bërë në Instagramin e saj. Ajo shfaqet në një club ku shkruan: “Pritje madhështore për kryefjalën e BBVK“.

E ky mbishkrim duket se nuk i ka pëlqyer Ronaldos, i cili shkruan: “Si mund të postojë robi të tilla gjëra për veten?”

Juliana nuk ka reaguar lidhur me postimet e Ronaldos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...