U përfol se po bëhen prindër, Luizi dhe Kiara bëjnë reagimin më të ëmbël që mund ta bënin

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi është përfolur se ata po bëhen prindër, por sonte ata kanë publikuar një foto të dy duke qeshur, gjë që duket sikur demantim i këtij lajmi.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...