Stresi i kërkoi 10 mijë euro Luiz Ejllit? Habit ish-banorja e BB VIP

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “E Diell”, ku u bë pjesë e rubrikës “Dielli apo Hëna”.

Madje ajo nisi e para edhe lojën me fotografi, ku në mënyrë krejt rastësore do të merrte 5 imazhe të ndryshe që përfshijnë dy personazhe të njohur të ekranit, një vend, send dhe një emoji.

Julianës i ranë Stresi, një strip club, emoji dashur dhe Luiz Ejlli dhe me këto krijoi historinë e saj, e cila i dha edhe fitoren.

“Stresi shkon në një strip club dhe nuk ka lekë. Merr shokun e tij Luiz Ejlli, i cili ka fituar Big Brother dhe i kërkon 10 mijë euro që të kalojë bukur, se e ka lënë edhe gruaja. Fundi është shumë i lumtur”, shprehet Juliana Nura.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...