Si janë raportet mes Kiarës dhe vjehrrës? Kjo video tregon gjithçka!

Jeni kuriozë të dini sesi janë sot raportet mes Kiarës dhe nënës së Luiz Ejllit, vjehrrës së saj? Duket se mjaftueshëm të mira sa për të kaluar kohë bashkë.

“Iconstyle” ka publikuar një video ku Kiara dhe nëna e Luizit shihen teksa bëjnë pazar së bashku.

E mesa duket, nuse dhe vjehrrë kalojnë edhe kohë së bashku, pa prezencën e Luizit i cili është i zënë me koncertet dhe projektet muzikore.

Kujtojmë se pas përfundimit të “BBV” dhe pas martesës së çiftit të gjithë ishin kuriozë për të ditur sesi do ishte raporti brenda familjes Ejlli.

Por kjo video se gjërat po shkojnë më së miri!

 

SHIKO VIDEON KETU POSHTE:

 

64c68d48e9d0c

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...