“Shpifësirë, na hape barkun”- E ofendoi, reagon ashpër Zhaklin Lekatari ndaj ndjekëses: Më p…

Zhaklin Lekatari jo pak herë vendos të bëj publike profilet e ndjekësve të cilët e ofendojnë ose nuk përdorin fjalorin e duhur.

Kështu ka ndodhur edhe me postimin e saj të fundit ku ajo në disa “instastory” ka publikuar mesazhet nga “dm-ja” e saj.

“Boll o shpifësirë se na hape barkun”- shkruan një nga ndjekëset e saj.

Më pas biseda ka vazhduar teksa Zhaklina ka publikuar foton e zonjës në fjalë duke shkruar “Bukuria ka vetëm një emër”- me nënkuptim dhe ironi e ka vazhduar ajo postimin tjetër ku shprehet se “(emëri i ndjekëses) dhe Sfida e Bukurisë ,më pëlqen “marrëzia” “idiotësia” në këtë nivel.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...