Semi habit me deklaratën për të dashuren e re të Bojkenit

Semi Jaupaj ishte e njohur si këngëtare, por famën më të madhe e mori me pjesëmarrjen në shtëpinë e Big Brother Vip Albania vitin e kaluar.

Përfshirja në historinë e dashurisë mes Donaldit dhe Borës e bëri atë edhe më të komentuar.

E gjithë kjo si shoqe e ngushtë me moderatoren Bora Zemani por edhe me Donald Veshaj duke qendruar gjithmone bashke me te.

Semi komentohet shpesh edhe për jetën private, ndërsa gjithmonë ka befasuar me raportet e mira që ka me ish të dashurin Bojken Lako.

Në një emision së fundmi Semi befasoi me deklarate për të dashuren e re të Bojkenit.
Semi zbuloi që Bojkeni është në një lidhje të re dashurie me një vajzë bjonde duke e quajtur atë mjaft simpatike.

Ndonse kjo gjë është zbuluar së fundmi, sigurisht që nuk mund të mos na tërhiqte vëmendjen, komenti i Semit për ta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...