Pak kohë pasi u bë nënë, Fifi shfaqet me pamjen më të çuditshme që e keni parë ndonjëherë

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë

Fifi edhe pas lindjes është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Sonte në fotografitë e fundit ajo është shfaqur me një stil shumë interesant flokësh.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...