“Me kë do bëjë sherr sot Ronaldo?”/ Dea: Me mua jo, të bëjë ndonjë skandal me…

Dea Mishel ishte ditën e sotme e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku Edi Manushi e pyeti ‘se më kë do të bëjë sherr Ronaldo Sharka”.

“Me mua nuk zihet se nuk kam nerva. A është zënë ndonjëherë me Erjolën? Unë them të zihet me Erjolën, të bëjnë ndonjë skandal”, tha ish-banorja e “Big Brother VIP 2”.

Kjo pyetje erdhi si pasojë e zënkave të shumta që Ronaldo ka pasur herë pas here me të ftuarit në “E Diell”. Moderatori i njohur njihet për tipin e tij ngacmues dhe të drejtpërdrejtë.

E duke qenë se Sharka nuk i ‘lë rehat dhe i ngacmon’ të ftuarit, pritet që në çdo puntatë të “E Diell”, ai të ketë ndonjë debat që menjëherë merr vëmendjen e të gjithëve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...