I dashuri i Encës bën tatuazhin dedikuar saj

Enca, emri i së cilës është Ruenca Haxhia, po shijon lidhjen e saj me partnerin nga Afrika. Postimet mes tyre nuk kanë qenë të pakta, e ai i ditës së sotme tregon shumë për marrëdhënien e tyre.

Artistja ka zbuluar se partneri ka bërë një tatuazh për të.

R U për Encën e tij”– shkruan ajo duke treguar se tatazhi janë dy gërmat e para të emrit të saj.

I dashuri i Encës bën tatuazhin dedikuar saj

Lidhja e saj ka ngritur reagime tek publiku. E gjendur mes kësaj situate me komente të shumta, ajo reagoi pak ditë më parë duke shkruar:

“Pse i bardhë, pse i zi. Pse i huaj, pse malok. Pse plak, pse i ri. Pse të pasur, pse të varfër. Më pak urrejtje. Më shumë dashuri. Ju premtoj që jeta është shumë e bukur kur e jeton për veten”, ka shkruar ajo në ‘Instagram’.

Kujtojmë se ajo ka paralajmëruar se së shpejti do publikojë një projekt muzikor.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...