I dashuri i Encës bën tatuazh emrin e saj tek …

Enca prej kohësh po shijon lidhjen me partnerin e saj Mickey Neblett, lidhje e cila shkaktoi dhe shumë komente, por këngëtarja duket më e lumtur se kurrë. Madje sot ka zbuluar një veprim shumë të bukur që partneri ka bërë për të.

Micket ka bërë një tatuazh për Encën, duke shkruar në qafë dy shkronjat e para të emrit të saj Ruensa.

“Ru e Encës së tij”, shkruan këngëtarja.

Enca prej kohësh po shijon lidhjen me partnerin e saj Mickey Neblett, lidhje e cila shkaktoi dhe shumë komente, por këngëtarja duket më e lumtur se kurrë. Madje sot ka zbuluar një veprim shumë të bukur që partneri ka bërë për të.

Micket ka bërë një tatuazh për Encën, duke shkruar në qafë dy shkronjat e para të emrit të saj Ruensa.

“Ru e Encës së tij”, shkruan këngëtarja.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...