“Historia jonë, si një film”, Kiara shfaqet e lumtur në krahët e Luizit (VIDEO)

Duket se edhe për një kohë të mirë, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli do të kenë vëmendjen maksimale të publikut.

Së fundmi ka qenë dedikimi i këngëtarit për Kiarën që ka ringjallur interesin e fansave për to.

Pas këtij dedikimi, Kiara mjaft e lumtur dhe mirënjohëse ndaj partnerit ka publikuar një video në rrjetet sociale.

Historia jonë, si një film”, ka shkruar moderatorja në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë se aktualisht çifti janë me pushime, bashkë me to është edhe nëna e Luizit.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...