“Dallaveraxhi me 5 yje”, Bledi Mane tregon këshillën që i dha Luizit

Gazetari i njohur Bled Mane, ka qenë një ditë më parë i ftuar në emisionin “S’e luan Topi” në Top Channel, ku ka folur për jetën e tij private dhe jo vetëm.

Gjatë kësaj interviste, Mane është pyetur edhe në lidhje me disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 2”, me të cilët pati një rrugëtim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ai u shpreh se Luizi Ejlli e meritonte fitoren, ku sipas tij, ai ishte një dallaverexhi me 5 yje dhe ishte i programuar për t’a fituar atë.

Madje Mane tha se i ka dhënë disa këshilla këngëtarit të dashur për publikun, që të mos i kthehet veseve dhe që të mos e humbë këtë shans që i erdhi sërish.

“E meritonte fitoren. Ishte një dallaverexhi me 5 yje. Ishte programuar për t’a fituar atë, vetëm se i kam lënë një porosi. Luiz, erdhi koha jote mos e humb këtë shans. Në qoftë se herën e parë u ngrite dhe u zhduke e u rrëzove, kësaj radhe duhet të jesh mirënjohës, Top Channel, produksionit, publikut dhe mos e ul piacën, mos u kthe përsëri te veset. Trego karakter”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...