Bora Zemani po bëhet nënë për herë të dytë, më në fund jep përgjigjen e shumëpritur

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj

Në postimin e fundit ajo shihet para pasqyrës dhe barku i saj bie në sy.

Me këtë postim, ajo ka demantuar lajmet se është në pritje të ëmbël.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...