Armaldo zbulon për herë tradhetinë dhe përse nuk flet me Luizin: Unë prisja një m…

Armaldo Kllogjeri dhe Luiz Ejlli ishin dy ndër banorët më të komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP.

Miqësia e tyre pësoi goxha ulje-ngritje gjatë qëndrimit në shtëpi ku djemtë shpesh herë përballeshin në debate të forta me njëri-tjetrin.

Mirëpo duket se dhe pas mbarimit të spektaklit, raporti mes tyre nuk është rregulluar më.

Madje së fundmi, Maestro ka zbuluar për herë të parë arsyen se përse nuk ka komunikim me këngëtarin.

Ai tregoi se Luizi nuk e ka uruar për ardhjen në jetë të vajzës.

Sipas ish-banorit kjo është arsyeja që i ka mbetur hatri me artistin, teksa shtoi se për gëzime dhe hidhërime hatërmbejtet që ata kishin duheshin lënë pas.

“Do isha shumë i gëzuar nëse Luizi do më uronte për ardhjen e vajzës time në jetë.

Është tërheqje vëmendje.

Në gëzime dhe në hidhërime të paktën duhet të mos kemi hatërmbetje.

Unë prisja një mesazh nga ai, pavarësisht bllokut që i kam bërë në Instagram”, u shpreh Armaldo teksa ishte i ftuar në “Wake Up”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...