Zhaklin Lekatari akuzon Luizin për kopjimin e këngës që i dedikoi Kiarës:TURP EDHE NJE KENG QE JA DED…

Luiz Ejlli ka publikuar projektin e tij të ri, një këngë dedikuar partneres së tij Kiara Tito.

Mirëpo menjëherë pas publikimit të këngës së re kanë nisur edhe akuza për kopjim.

Zhaklin Lekatari, ish-opinionistja e “BBV” ka publikuar në InstaStory një këngë të titulluar “Estate” nga Lorenzo Jovanotti.

Vija melodike e dy këngëve dukej e ngjashme siç mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

Ndërkohë Luizi nuk ka reaguar ende pas akuzave për kopjim.

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...