U shfaq me sy të nxirë dhe krah të fashuar, Vis Pupa zbulon të vërtetën (VIDEO)

Aktori i dashur për publikun, Elvis Pupa, është mjaft aktiv në profilet e tij në rrjetet sociale. Ai ndan me ndjekësit e tij momente të ndryshme nga përditshmëria, këshilla apo dhe video e foto për të qeshur.

Para disa ditësh, ish-banori i “Big Brother VIP 2” postoi në “Instagram” një video që u bë menjëherë viral në rrjet. Në të, ai shfaqej me sy të nxirë dhe me krah të fashuar.

Çfarë i ka ndodhur? Vis Pupa shfaqet me sy të zi dhe dorën e fashuar: Gruaja më… (VIDEO) E me humor, Visi shkruante se këtë ia ka bërë bashkëshortja e tij, Belina, pasi i kishte gjetur dy mesazhe në telefon. Ndërkohë partnerja e tij i komentonte se në fakt nuk ishte ashtu dhe tregoi versionin e saj.

Kuptohet se e gjitha ishte një shaka. E për t’a vërtetuar se e gjitha ishte bërë vetëm për të qeshur, ata sot kanë publikuar në rrjetet sociale momentin kur Belina po i lyente me bojë syrin aktorit.

“Ja dhe prapaskenat për ju që doni prova”, ka shkruar ish-banori i “Big Brother VIP” në postimin në “Instastory” teksa ka ripostuar videon e bashkëshortes së tij.

 

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...