NUK KISHIN LEK PER SHQIPERI??? Kiara Tito dhe Luiz Ejlli bëhen me shtëpi në Kosovë, ja qyteti që zgjodhën çifti

Çifti më i përfolur i momentit në Shqipëri, tanimë kanë një shtëpi edhe në Kosovë.

Luizi dhe Kiara së fundmi ishin në Prizren aty, aty ku u bënë me shtëpi të re.

“Nga tani e tutje Prizreni për mua është shtëpia e dytë”, ka thënë ndër të tjera moderatorja e njohur, para se të nënshkruante kontratën me kompaninë kosovare, aty ku padyshim pranë saj ishte edhe Luizi.

Ky hap ka gëzuar pa masë fansat e dyshesh në Prizren dhe Kosovë, të cilët tani do t’i kenë më afër çiftin më të famshëm të momentit në showbizin shqiptar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...