Nuk i keni parë asnjëherë të 3 bashkë/ VIDEO e Luizit me Kiarën dhe nënën e tij që mori gjithë vëmendjen

Historia e dashurisë mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes, që brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” e deri tani që reality show ka përfunduar.

Teksa fansat u mësuan duke i parë ata 24 orë në 24 orë, edhe tani ata janë shumë kuriozë që të dinë sa më shumë detaje rreth lidhjes së tyre. Fansat duan sa më shumë foto e video ku ata shfaqen bashkë.

Një ditë më parë, fituesi i edicionit të dytë të BB VIP ka publikuar në “Instastory” një video ku tregonte se nëna e tij ishte bërë xheloze për këngën e re “Dedikim”, e cila ishte për Kiarën.

Teksa po fliste, këngëtari i dashur për publikun zbuloi se pranë kishte partneren dhe nënën e tij. E kjo është hera e parë që fansat po i shohin të tre së bashku dhe menjëherë kjo video u bë virale në rrjet.

Ndërkohë kujtojmë se Ejlli ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka një raport mjaft të mirë me kunatin e tij. Ndërsa Rayan ndodhet në Shqipëri, ai mundohet që t’a argëtojë sa më shumë.

 

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti, e cila dhunohej dhe u mbajt prej dy vitesh peng në shtëpi nga bashkëshorti i...

Ish-banori i Big Brother Albania habit fansat: Jam i varur ….

Ronaldo Sharka është shndërruar padiskutim në një ndër personazhet televiziv më të komentuar së fundmi dhe kjo falë aftësisë së tij për të krijuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...