Megi Pojani publikon një detaj padashje në shtrat

Megi Pojani ka publikuar disa fotografi ku shihet se ka filluar pushimet verore.

Nga të gjitha fotografit që ajo publikoi, një detaj ra në sy.

Në dhomën plotë rrëmujë ku Megi po kalon pushimet, bie në sy trëndafili mbi shtratin e saj.

Po kush ia dhuroi këtë trëndafil?

Këtë bukuroshja po na mbanë sekret të gjithë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...