“Luizi nuk mund të ketë konkurrentë”/ Nuk flet me të, por Maestro ka dy fjalë për këngëtarin: Ka kapur m…

Këngëtari i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka publikuar këngën e tij më të re, “Dedikim”, që është bërë për Kiara Titon. Madje kjo e fundit shfaqet paksa në videoklip.

Ndërkohë ditën e sotme, Armaldo Kllogjeri ka zbuluar se në orën 19:30 do të publikojë projektin e tij më të ri me titullin “O jetë”.

Maestro ishte i ftuar në emisionin “Wake Up” ku foli për këngën e re dhe jo vetëm. Moderatori i njohur, Blendi Sala, e pyeti atë nëse ka një lloj konkurrence mes tij dhe fituesit të edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Këngëtari i njohur u shpreh se nuk e sheh si konkurrencë dhe sipas tij, Luizi për momentin nuk mund të ketë konkurrentë pasi ka kapur majat e shikueshmërisë dhe vëmendjes.

“Nuk do ta shikoja në konkurrencë. Mund të jetë ‘konkurrencë’, nuk e di. Tashmë e dimë që Luizi ka kapur majat e shikueshmërisë, vëmendjes e të gjithave. Nuk mendoj se për momentin mund të ketë konkurrentë. Për mua rëndësi konkurrenca ndaj Luizit apo çdo banori tjetër, është që të kemi ndarjen e fansave.

Duke u ndarë fansat, unë për shembull kam dëshirë që të gjithë ata që vijnë të më dëgjojnë mua, të vijnë të më dëgjojnë mua dhe të më përgëzojnë. Jo, ti bën një status për një këngë, një koment vjen për një gjë tjetër pa lidhje. Duhet që dalëngadalë t’i anashkalojmë këto gjëra, t’i lëmë pas, sepse BB VIP ka mbaruar”, tha Armaldo Kllogjeri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...