Luizi i postoi patentën në rrjetet sociale , Armaldo Kllogjeri: Ia ka dhënë ndonjë p….

Pak ditë më parë Luiz Ejlli postoi në “Instastory” një foto ku shfaqej patenta e Armaldo Kllogjerit.

Ky i fundit ishte përfshirë në një aksident dhe pak më vonë, Luizi bëri atë postim.

Maestro ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku u pyet se si ndodhi një gjë e tillë?

“Ka postuar patentën time, pastaj patentën e tij. Më pas në një koncert kishte kërkuar që të pranishmit të nxirrnin patentat, kush kishte. Mendoj se është nxituar”, tha ish-banori i “Big Brother VIP 2”

Ndërsa i pyetur se ku e gjeti, Armaldo habiti me përgjigjen e tij, pasi tha: “Do ia ketë dhënë ndonjë polic, nuk e di”.

“E ka fotografuar policia patentën time. Nuk e di pse e ka bërë, nuk kam komunikim me Luizin. Nuk kam dashur që t’i jap vëmendje në këtë pjesë. Nuk dua të përfshihem. Ai ka menduar kështu, e ka vepruar”, tha Kllogjeri.

Teksa i thanë se ka një cenim të të dhënave të tij, ai u shpreh:

“Ai ka hyrë te gardhi, por nuk ka hyrë te shtëpia. Ktheu pas dhe mos e kalo më gardhin”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...