Kiara Tito në pritje të ëmbël? FOTOT që po ‘çmendin’ fansat

Të kenë fëmijë së bashku është dëshira e Luizit dhe Kiarës gjithashtu, mirëpo se kur do të ndodhë kjo, mbetet për t’u parë.

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Luizi dhe Kiara po merren me projekte të shumta, ndërsa herë pas here kanë realizuar edhe reklama të përbashkëta. Në një prej reklamave të fundit në Prizren, Kiara është shfaqur e veshur me një fustan të gjerë dhe ju e dini ç’do të thotë kjo për fansat: Menjëherë shtatzëni!

Këto pamje janë dashur që fansat të mendojnë se Kiara është në pritje të ëmbël, megjithëse dyshojmë për këtë! Në fakt, çifti i është përkushtuar projekteve dhe Luizi është shprehur më herët se ka dëshirë ta shohë Kiarën të ngjisë shkallët e saj të suksesit, para se të bëhet një ‘mami’.

Atyre u pret koha, por duket se fansave jo!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...