Kiara dhe Luizi çift tradicional, në pushimet e para marrin me vete edhe vjehrrën

Luiz Ejlli publikoi ditën e djeshme këngën dedikuar partneres së tij, Kiara Titos. Kjo nuk është hera e parë që ai i ka dedikuar këngë, pasi ka ndodhur edhe brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Por, siç thotë Luizi, dikush po xhelozon. E ajo është nëna e tij.

Me humor, Luizi tregoi mbrëmjen e sotme përmes një video se do bëjë këngë për nënën pasi kjo e fundit është ndjerë xheloze për dedikimet që po i bëhen Kiarës.

“Imagjino kaq e bukur ka qene kënga sa është bëra njëra xheloze. Më thotë je bërë 38-vjeç dhe nuk ma dedikove një këngë. Ka të drejtë, kjo është një paralajmërim se kënga e radhës do jetë për nënën. Si thonë amanetet e nënës.

Ja ku e kam mbretëreshën. Femra më e bukur në univers, është më e bukura në botë”-thotë Luizi.

Duket se Luizi dhe Kiara kanë vendosur që të jenë një çift tradicional, dhe në këto ditë të pakta pushimesh të tyre i kanë kaluar herë me nënën e këngëtarit, dhe herë me vëllanë e moderatores.

 

@luizkiara2

Lui me 2 mbretreshat 😍😍 #kiaratito #luizejlli #mekiaren #meluizin #kiaraluiz #luizkiara #ejllat #teamluki #lui #luki #kiaraejlli #viralvideo #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍

♬ original sound – Luki forever

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...