I premtuan imazhin e “Lori Caffe” në BBV, Efi tregon se çfarë ndodhi me marrëveshjen

Ashtu si finalistët e tjerë të “Big Brother VIP”, edhe për Efi Dhedhes ishte menduar t’i dhurohej një projekt, konkretisht iu ofrua të ishte imazh i “Lori Caffé”.

Mirëpo, muajt kanë kaluar dhe ndjekësit janë bërë kuriozë se përse Efi nuk është bërë ende imazh i kompanisë.

Ndaj teksa ajo ka organizuar së fundmi një pyetësor me ndjekësit e saj, dikush e pyeti për këtë premtim që i është bërë.

Mirëpo, Efi nuk qartësoi shumë nga situata tek u shpreh se është në pritje ashtu si edhe ne.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...