Zbulohet emri i opinionistit të parë në emisionin e Luana Vjollcës ‘Love Island’

“Love Island” do të zhvillohet për herë të parë në Shqipëri në drejtimin e Luana Vjollcës. Është bërë me dije se ky emision do të fillojë në sezonin e ri televiziv në shtator ndonëse data fikse nuk dihet akoma.

E teksa gjithnjë e më shumë i afrohemi këtij muaji, kurioz jemi të gjithë për personazhet pjesëmarrës, nisur nga konkurrentët e tek juria. Sipas “Kryefjala”, në rolin e opinionistit pritet të jetë Alessio Aliaj, model dhe menaxher VIP-ash i cili prej vitesh jeton në Australi.

Kujtojmë që pak kohë më parë, Luana udhëtoi drejt Australisë, ku mesa duket ka bërë takimet me Alesion.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...