Vjen lajm i mire. Specialistja e IGJEUM tregon se si do jete moti ne muajin Gusht

Anira Gjoni specialistja nga Instituti i Gjeoshkencave ka thene se kjo e martë ishte dita me e nxehte e kesaj vere.

Nga dita e mërkuë pritet qe temperaturat te pesojne ulje. Muaji korrik do te mbyllet me temperatura me te ulta nga ato qe ishim ne fillim te muajit. Ndersa muaji gusht pritet qe temperaturat te shkoj ne 38 grade.

Muaji gusht pritet te jete nje muaj me pak i nxehte nga muaji korrik dhe pritet qe temperaturat te shkojne nga 37 deri 38 grade.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...