Shpërthen në rrjetet sociale Artan Hoxha: Të çaftë ujku, ty bashkë me kryeka

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në rrjetet sociale pas rezultatit të zgjedhjeve të përsëritura në Rrogozhinë, ku sërish fitoi PS, me Edison Memollën, ndërkohë që kandidati i Sali Berishës pësoi një disfatë të thellë.

Hoxha thotë se tashmë Berisha duhet të largohet sepse ka humbur aq shumë herë sa po merr në qafë edhe të rinjtë e kësaj partie.

Reagimi i plotë:

Meditim pas zgjedhjeve te fundit ne Rrogozhine…

Gjyshi rahmet paste, thoshte:

“Nese penda e qeve, te thyen 3 here parmenden, nderro qete. Nuk ta ka fajin parmenda”…

Ky krye-kau i opozites, mire qe nuk la parmende pa thyer, por po merr në qafe edhe qetë e rinj, megjithe viçat që jane akoma ne rregjim stallor…

Te çafte ujku, pse s’të çan, ty bashke me kryekalin e qeverise qe te mban ne loje si relike….

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...