Do të bëjnë këngë së bashku? Maestro zbulon çfarë raporti ka me Luizin: I kemi…

Ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Armaldo Kllogjeri, ishte një ditë më parë i ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, ku ka treguar se çfarë marrëdhënie ka ruajtur me ish-banorët e tjerë pas përfundimit të reality show-t.

Maestro është shprehur se ka marrëdhënie shumë të mira me të gjithë ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, pervçese me fituesin Luiz Ejlli, me të cilin i ka shkëputur kontaktet përfundimisht.
“Me Jorin dhe me pothuajse të gjithë banorët e kam mirë, përveçse me Luizin që i kemi shkëputur marrëdhëniet. I kemi shkëputur, kur ke një marrëdhënie të shkëputur, do të thotë që i ke të shkëputura”, tha këngëtari i njohur.

Teksa është përfolur shumë për një bashkëpunim mes tyre, Kllogjeri u shpreh se kjo gjë nuk do të ndodhë. Sipas tij, nuk i ka kërkuar kurrë që të bëjnë një këngë se bashku, thjesht ka qenë dëshira e fansave të tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...