Butrint Imeri në zi, humb personin e afërm të familjes

Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin e ndarjes nga jeta të gjyshit të tij.

Dita e sotme është padyshim një nga më të trishtat për këngëtarin e njohur, i cili ka humbur babain e nënës, Ramadan Berisha.

Lajmin prekës e ka ndarë vetë Butrinti duke publikuar një nga fotot e tyre nga takimet e fundit në spital ku gjyshi i tij po kurohej.

Ndërsa daja i këngëtarit, avokati i njohur Besnik Berisha ka njoftuar gjithashtu ndarjen nga jeta të babait të tij.

“Te dashur miq, Me pikellim te thelle ju njoftoj se prindi im u nda nga kjo jete! Per kohen e varrimit ju njoftojme se shpejti. Perzemersisht,”, ka shkruar daja i Butrintit, avokati i njohur Besnik Berisha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...