Bledi Mane: Kiara asnjë palë brekë nuk arrin të…

I ftuar në “Wake up”, Bledi Mane ka treguar sa fitojnë në muaj, nga postimet, reklamat apo koncertet disa nga ish-banorët e “BBV”. Këtë informacion ai u shpreh se e ka pasi ka komunikim dhe bisedon me ish-banorët.

“Listën natyrisht e kryeson Luiz Ejlli, statistikat tregojnë se ai fiton në muaj rreth 100 mijë euro, duke përfshirë kontratat komerciale, imazh i bizneseve të ndryshme, postimet në rrjetet e tij sociale, kontratat me koncertet, natyrisht projektet e tjera, filmat,”-tha Bledi.

Për Kiarën ai tha: Nuk ka shitur asnjë palë brekë, a kupton? Më thuaj tani, ti ke shoqe, di ndonjë që vajzë që ka blerë? Ne nuk jemi në Brazil me 200 milionë banorë që 2 milionë veta do i blinin këto brekë.

Hashashi në ballkonin e Encës/ Muharrem Ahmeti rrëfen të vërtetën ….

Artisti i madh i muzikës orient Muharrem Ahmeti ishte i ftuar special në D-Night në sezonin e tretë. Një ndër këngëtarët më të preferuar të...

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri, i prishën marrëdhëniet e tyre që brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Madje,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...