“Bisedat tona zgjasin 7 orë kur jemi larg”, I dashuri i propozon live gazetares së njohur

I dashuri i propozoi gjatë lidhjes live gazetares së RTK në Kosovë momenti prekës thyen rrjetin. Propozimi për martesë( para kater ditesh me 20 korrik) ndodhi live ndërkohë që Flora ishte duke raportuar live në programin e mëngjesit.

Dhe momentini propozimit ishte shumë suprizues për të, gjithashtu nuk e priste që video të bëhet virale të pëlqehej dhe shpërndahej aq shumë.

Të ftuar në “Shqipëria Live” ata kanë rrëfyer emocionet e tyre në lidhje për propozimin surprizë.

“Telefonatat tona kur ajo largohet tek shtëpia e babait, zgjasin 6 a 7 orë, mbase dhe më shumë.

Ne ishim miq prej 1 muaj e gjysëm apo 2, pastaj pamë që kishim kimi, dhe u çliruam dhe me njëri-tjetrin”, tha partneri i gazetares.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...