Noizy sërisht në telashe, prokuroria kërkon që këngëtari të kryejë testin e p…

Është veprimi më i fundit i prokurorisë ai që ka risjellë në vëmendje konfliktin mes dy reperave të njohur, Noizy-t dhe Kleviolit.

Prokuroria ka nxjerrë ditën e sotme një dokument, ku kërkohet kryerja e testit psikologjik të Noizyt. Ky veprim vjen pas padisë që Noizy ka bërë ndaj Kleviolinit, me motivacionin se sjellja e tij në rrjetet sociale i ka shkaktuar ankth edhe frikë.

Në dokumentin e mëposhtëm shihet se prokuroria ka kërkuar caktimin e një psikologeje, që të kryejë vlerësimin e gjendjes psikologjike të Noizyt.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...