Këngëtarja e njohur lë muzikën dhe bëhet kamariere, shfaqet duke ju shërbyer klientëve

E kemi parë gjithmonë duke kënduar prandaj edhe këto foto kanë habitur rrjetin. Lana Del Rey u pa duke punuar në një “Waffle House”, vend ku shërbehen waffle, në Alabama.

“Lana Del Rey duke punuar si kameriere në një restorant,” shkruhej në llogarinë e fansave në Instagram me një video ku dukej 38-vjeçarja prapa banakut me një uniformë blu dhe një distinktiv të verdhë.

Shumë foto janë shpërndarë, ku treguan këngëtaren duke bërë kafe, duke pritur në tavolina dhe duke biseduar me klientët.

Ajo gjithashtu u ndal për të bërë disa foto me fansat gjatë turnit të saj në Waffle House.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...